Asztalos felvételi tájékoztató

2018. október 24., 15:33

Felvételi tájékoztató (JELENTKEZÉSHEZ)


Az általános iskola 8. osztályaiból az első félévet követően az osztályfőnök segítségével a tanulók kitöltik a jelentkezési lapokat, melyeket eljuttatnak az iskolánkba. A beérkezett jelentkezési lapok összesítése után – február, március – elkészülnek azok a listák, melyek alapján a tanulók és szüleik értesítést kapnak arról, hogy mikor és milyen módon vegyenek részt az iskolánkban motivációs beszélgetésen.

 

A JELENTKEZÉSI LAP-on a továbbtanulásra kiválasztott középfokú iskola adatai

 

OM azonosító: 038245

 

Neve: Kövessi Erzsébet Baptista Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium, Általános Iskola és Szakiskola

 

Címe: 1089 Budapest, Dugonics u. 17-21.

 

Telephely kódja: 004.

 

 

 

SZAKKÖZÉPISKOLA

 

A Tagozat kódja: ha a tanuló a 8. osztály elvégzése után szakmát szeretne tanulni.

 

 

0033 Asztalos (hiányszakma, ösztöndíjas)